18 Kasım Direksiyon Sınav Sonuçları
Adı Soyadı Eh_Sınıfı Hak Direksiyon Durum
ABDULLAH ALSEVER D 1 50 Başarısız
ABDULVEHAP ATASEVEN E 1 83 Kazandı
ABDURRAHMAN ÇILGIN B-D 1 90 Kazandı
ADEM KARAKAYA B 1 80 Kazandı
ADEM ONUR B 1 95 Kazandı
AGİT DOĞAN D 1 90 Kazandı
AHMET AYDIN D-E 1 80 Kazandı
AHMET GÜMÜŞ B 1 60 Başarısız
AHMET KIZILTAŞ B 1 80 Kazandı
AHMET KÖSE B 1 80 Kazandı
AKNER AKKAN B 1 85 Kazandı
ALİ ATEŞ E-D 1 95 Kazandı
ALİ COŞKUN E-D 1 95 Kazandı
ALİ KILIÇ B-E 1 90 Kazandı
ALİ OSMAN AVCI B 1 80 Kazandı
ALİ OSMAN ÇINAR B-A2 1 78 Kazandı
ALİ SİPAHİ C-E 1 90 Kazandı
ALPER IŞIN B-A2 1 81 Kazandı
ARİF EKER B 1 85 Kazandı
ARİF YILMAZ B 1 80 Kazandı
AYÇA ÖZIŞIK B 1 80 Kazandı
AYDOĞAN YILDIRIM B 1 90 Kazandı
AYLİN YÖRÜKEL B 1 80 Kazandı
AYNUR YOLCU B 1 80 Kazandı
AYŞE AKÇA B 1 78 Kazandı
AYŞE ARPACI B 1 85 Kazandı
AYŞE ATALAY B 3 80 Kazandı
AYŞEGÜL TOĞAN B 1 80 Kazandı
AYTUNÇ YILDIRIM B 1 85 Kazandı
AZİZ AYDIN AÇIL B-A2 1 85 Kazandı
BAKİ ÇAĞLAR B 1 75 Kazandı
BARAN ÇAM B 1 90 Kazandı
BERK TATLIPINAR B-A2 1 83 Kazandı
BEYZA ÖZDEMİR B 1 85 Kazandı
BİRSEN KÖSE B 1 GRD Girmedi
BÜLENT TAŞPINAR B 1 GRD Girmedi
CAN UÇAR B-A2 1 86 Kazandı
CAN YALÇIN B 1 80 Kazandı
CEMALETTİN ARSLAN E-D 1 90 Kazandı
CENGİZ ÇELİK B 1 90 Kazandı
CENGİZ DOKUZLUOĞLU B-D 1 90 Kazandı
CENGİZ KANİK B 1 75 Kazandı
CEYDA UZUN B 1 90 Kazandı
DEVRİM ÖZASLAN E-D 1 90 Kazandı
DOĞAN ÖZGÜR COŞKUN B 1 90 Kazandı
ELİF DURAN B 1 85 Kazandı
ELSEN ECE TOKAT B 1 95 Kazandı
EMEL BOZYURT B 1 75 Kazandı
EMİNE ATALAY B 3 80 Kazandı
EMRAH KORKMAZ B 1 83 Kazandı
EMRAH KOTAN B 1 80 Kazandı
EMRİYE PAMUKCU B 1 80 Kazandı
ENGİN PERİŞAN B 1 93 Kazandı
ERDİNÇ SARAÇ B-A2 1 88 Kazandı
ERKAN YILMAZ B 1 80 Kazandı
EROL KURUOĞLU B-A2 1 GRD Girmedi
EROL SEVİMLİ B-A2 1 82 Kazandı
EROL YAVUZ E-A2 1 83 Kazandı
ERSİN DEMİR B 1 90 Kazandı
ERTAN GEZER E-D 1 90 Kazandı
ERTUĞRUL YENİ B 1 85 Kazandı
ESER AKTAŞ B 1 85 Kazandı
ESRA AYDIN YAVAŞ B 1 50 Başarısız
ESRA GÜL B 1 70 Kazandı
FAHRETTİN BİRDAL B 1 80 Kazandı
FARUK DARAK E 1 93 Kazandı
FATİH BAYKUŞ E 1 87 Kazandı
FATİH GURUHAN B 1 75 Kazandı
FATİH ÖZÇELİK B 1 85 Kazandı
FATİH YILDIZ B 1 75 Kazandı
FATİH YÜKSEL B 1 80 Kazandı
FATMA KOÇ B 1 80 Kazandı
FIRAT ASLAN B 1 95 Kazandı
GAMZE ATALAR B 1 80 Kazandı
GÖKAN ARSLAN A2 1 78 Kazandı
GÖKHAN KOCA B-D 1 90 Kazandı
GÖKHAN KURŞUN B-E 1 90 Kazandı
GÖKHAN YELMEN B 1 95 Kazandı
GÜLAY CANABAKAR B 1 76 Kazandı
HAKAN GÜLTEKİN E-A2 1 81 Kazandı
HAKAN KARTAL E-D 1 95 Kazandı
HALE ŞİMŞEK B 1 80 Kazandı
HALİL İBRAHİM ALEGÖZ B 1 90 Kazandı
HAMİS CAN ERDOĞAN B-D 1 90 Kazandı
HASAN ÇALIŞ C-E 1 85 Kazandı
HASAN SELVİTOPU E 1 85 Kazandı
HATİCE AKBULUT B 1 95 Kazandı
HATİCE BÜŞRA ÖZDEMİR B 1 61 Başarısız
HAYREDDİN ÇINAR B 1 95 Kazandı
HEDİYE YİĞİT B 1 75 Kazandı
HULUSİ İPEKEL E-D 1 90 Kazandı
HÜSEYİN ALBAYRAK E-A2 1 79 Kazandı
HÜSEYİN ÖZEKİNCİ E 1 62 Başarısız
HÜSNÜ ÇELİK F-E 1 95 Kazandı
İBRAHİM BARIŞ ARDA Y A2 1 GRD Girmedi
İBRAHİM ÇETİN B-D 1 85 Kazandı
İBRAHİM HALİL ÇETİN A2 1 86 Kazandı
İBRAHİM ÖZGÜR YANIK B-A2 1 85 Kazandı
İLHAN SAĞBİLİ D 1 80 Kazandı
İREM AKTAŞ B 1 80 Kazandı
İRFAN GÜNEŞ B 1 90 Kazandı
İSLAM YILDIRAN D 1 80 Kazandı
İSMAİL ZÜMRÜT E-D 1 90 Kazandı
KADİR BEDİR B 1 90 Kazandı
KAĞAN ARSLAN B-A2 1 92 Kazandı
KAMURAN KARAKUŞ B 3 85 Kazandı
KEMAL GÖK B-A2 1 84 Kazandı
LEVENT İPEK H 1 95 Kazandı
MAHMUT ASIM DÜZDAĞ B 1 GRD Girmedi
MEDİNE ÖZLEM USUK B 1 75 Kazandı
MEHMET ALİ BUĞDAY E 1 85 Kazandı
MEHMET AYDEMİR E-D 1 100 Kazandı
MEHMET BOZKURT E-A2 1 83 Kazandı
MEHMET DOĞAN B-A2 1 83 Kazandı
MEHMET GÖRGÜN B-E 1 90 Kazandı
MEHMET GÖZALAN B 1 GRD Girmedi
MEHMET YAŞAR E 1 80 Kazandı
MEHMET YEĞİT B 1 80 Kazandı
MEHMET ZAFER KORKMAZ B 1 85 Kazandı
MEHMET ZEKİ IRMAK B-E 1 90 Kazandı
MELTEM ALTINTAŞ B 1 85 Kazandı
MENEKŞE TURAN B 1 80 Kazandı
MERAL GÜLAÇTI B 1 80 Kazandı
MERT KAMİLOĞLU B-A2 1 79 Kazandı
METİN GÜNAY H 1 81 Kazandı
MİRAY ÇANKAYA B 1 90 Kazandı
MİTAT BOSTANCI B 1 83 Kazandı
MUHAMMED ALİ AKDENİZ B 1 85 Kazandı
MUHAMMED ÖZTÜRK A2 1 80 Kazandı
MUHAMMET ÇOLAK B 1 90 Kazandı
MURAT AYGÜLER B 1 50 Başarısız
MURAT CANDEMİR C-E 1 90 Kazandı
MURAT ÇELİK B 1 90 Kazandı
MURAT İNCEDAĞ E-D 1 95 Kazandı
MURAT ÖZDEMİR E 1 85 Kazandı
MURAT ÖZÖZGEN B 1 80 Kazandı
MUSTAFA CANDAR B-D 1 90 Kazandı
MUSTAFA DÖNMEZ E-A2 1 80 Kazandı
MUSTAFA ERGİN GÜNGÖR B 1 90 Kazandı
MUSTAFA KABAK B-A2 1 88 Kazandı
NADİR ALTAN E-D 1 90 Kazandı
NAİL TANGÜLÜ E-A2 1 93 Kazandı
NEBAHAT AKTAY B 1 75 Kazandı
NİDAİ DEMİRTAŞ B 1 95 Kazandı
OKTAY TAN E-D 1 95 Kazandı
ONUR OKTAY B 1 85 Kazandı
ORHAN KILIÇ B 1 80 Kazandı
ORHAN TAŞ E-D 1 90 Kazandı
OSMAN ALTUN C-E 1 90 Kazandı
OSMAN KARACA B 3 80 Kazandı
OSMAN NURİ FİDAN B 1 80 Kazandı
ÖNDER İHTİYAR B 1 95 Kazandı
ÖZKAN DAL B 1 90 Kazandı
ÖZKAN ÖZÇELİK E-D 3 95 Kazandı
ÖZLEM DOĞAN B 1 60 Başarısız
PELİN AKGÜL B 1 85 Kazandı
PELİN KAZAK B 1 85 Kazandı
PERVİN ASLAN B 3 85 Kazandı
RAFET SİPAHİOĞLU B 1 90 Kazandı
RAHMAN ZAİM B-A2 1 79 Kazandı
RAMADAN CEMİL SERBES B 1 90 Kazandı
RASİM GÜMÜŞEL B-A2 1 86 Kazandı
RECEP GÜLTEKİN B 1 50 Başarısız
RECEP VARDAR H 1 90 Kazandı
REMZİ CÜCÜK B-D 1 95 Kazandı
RESUL ERTÜRK B-D 1 90 Kazandı
REYHAN AYGÜN B 1 80 Kazandı
SABAHATTİN ÇELİK B 1 80 Kazandı
SADIK TANGA B-A2 1 90 Kazandı
SAFA SEHER B-A2 1 84 Kazandı
SALİHA ŞAZİYE AŞIK B 1 65 Başarısız
SATILMIŞ CİNKAVUK B-A2 1 88 Kazandı
SEDA AĞIR B 1 85 Kazandı
SEDAT EMRE BAYRAM B 1 80 Kazandı
SELİM BAŞKAN E-D 1 90 Kazandı
SEMİH ÇELİK B 1 88 Kazandı
SERCAN ALP B-A2 1 90 Kazandı
SERHAT TOKYAY E 1 68 Başarısız
SERKAN KISA B-E 1 GRD Girmedi
SEVCAN ALP B-A2 1 81 Kazandı
SEYFETTİN KIRMIZI B-D 1 80 Kazandı
SEZGİN KIRŞAN B 1 85 Kazandı
SİBEL KATIRCI FENER B 1 85 Kazandı
SİNAN ATASEVEN B 1 95 Kazandı
SİNAN BÜYÜK D 1 80 Kazandı
SONER TUNA E-A2 1 87 Kazandı
SUAT KULA E-D 1 90 Kazandı
SÜHEYB BEYHAN B 1 55 Başarısız
SÜMEYYE KOSDİK B 1 60 Başarısız
SÜREYYA KALKAN B-A2 1 91 Kazandı
ŞABAN CENGİZ GÜLBAY B-A2 1 84 Kazandı
ŞAFAK BOZACIOĞLU B 1 85 Kazandı
ŞAHİN DOĞAN B 1 85 Kazandı
ŞENOL IŞIK E-D 1 90 Kazandı
ŞEREF EMRE KARAHAN B 1 76 Kazandı
ŞEREF ŞAŞ B 1 90 Kazandı
ŞERİFE SİPAHİ B 1 55 Başarısız
ŞUA KARAKAŞ B-A2 1 90 Kazandı
TAHA ULUDAĞ B 1 85 Kazandı
TAYFUN TEKKAYA E-D 1 100 Kazandı
TEVFİK KAYALI B-A2 1 84 Kazandı
TEYFİK KARAKIŞ B 1 80 Kazandı
TOLGA BOZ B 1 GRD Girmedi
TOLGA SAKA E-D 1 90 Kazandı
TONGUÇ İBRAHİM  SEZE B-A2 1 88 Kazandı
TUBA ATLICA B 1 85 Kazandı
TUĞBA ERCAN B-A2 1 84 Kazandı
TUNCAY SÖNMEZ D-E 1 95 Kazandı
TURGAY ÜNAL B 1 95 Kazandı
TÜLİN AKYAZI B 1 85 Kazandı
UMUT KÜTLE B 1 85 Kazandı
ÜMİT ÇAM B 1 55 Başarısız
VEDAT ATAŞ B 1 90 Kazandı
VEHBİ ARSLAN B-A2 1 84 Kazandı
VEHİBE ŞEN B 1 65 Başarısız
YASEMİN ATAŞ B 1 60 Başarısız
YASİN METLEK B 1 75 Kazandı
YAŞAR AKAR E 1 GRD Girmedi
YILDIRAY KARAAL B 1 85 Kazandı
YUSUF DELEN E 1 87 Kazandı
YÜKSEL SERTÇELİK B 1 80 Kazandı
ZAFER ŞAHİN E-A2 1 81 Kazandı
ZEKİ CEYLAN B-A2 1 91 Kazandı
ZEYNEP ZELAL DAĞ B 1 80 Kazandı


Begen
Aydın Sarı Sürücü Kursu Şirinevler Meydanı Toyak İş Merkezi Giriş Kat No:49 Şirinevler - Bahçelievler İSTANBUL
Telefonlar
( 0212 ) 503 25 25 - ( 0212 ) 551 04 44
Android app on Google play

Online Uçak Bileti Web Sitemize Ait Android Uygulamaları

Avable on the appstore
Sürücü Kursu