23 Eylül Direksiyon Sınav Sonuçları

Adı Soyadı Eh_Sınıfı Hak Direksiyon Durum
ABDULKADİR EKİNCİ B 1 57 Başarısız
ABDULLAH ERASLAN C-A2 1 100 Kazandı
ABDULLAH GAYIR B 1 85 Kazandı
ABDULLAH PEHLİVAN B 1 88 Kazandı
ABDULLAH REHA ERDEM B 1 GRD Girmedi
ABDULLAH ŞENGÜL A2 1 100 Kazandı
ABDULLAH TANRIVERDİ B 1 80 Kazandı
ABDULLAH YAMAN B 1 85 Kazandı
ABDURAHMAN ARSLAN E 1 75 Kazandı
ABDÜLKADİR EKMEKÇİ B-A2 1 GRD Girmedi
ADEM KARAKAYA B 1 90 Kazandı
AHMET AYDIN B-D 1 85 Kazandı
AHMET CANER GÖKTAŞ B 1 90 Kazandı
AHMET ERDOĞAN B 1 90 Kazandı
AHMET KAYA E 1 82 Kazandı
AHU BİNGÖL B 3 80 Kazandı
ALEV ELMAS ARICI B-A2 1 92 Kazandı
ALİ AHMET YENİGÜL B-A2 1 95 Kazandı
ALİ BİNER E-A2 1 95 Kazandı
ALİ COŞKUN B-E 1 88 Kazandı
ALİ OĞUZ BAYIR B-A2 1 95 Kazandı
ALİ OSMAN BOYRAZ B 1 95 Kazandı
ALİ PİŞĞİNOĞLU E-D 1 90 Kazandı
ALİ ZEKİ YILMAZ B-A2 1 93 Kazandı
ALTAN BORAN B 1 77 Kazandı
ANTİKA LAÇİN B 1 80 Kazandı
ARİF KORKMAZ B 1 98 Kazandı
ASLIHAN OĞUZ B 1 90 Kazandı
AYDIN ÇİFTCİ B 1 95 Kazandı
AYHAN ALTUN B 1 82 Kazandı
AYKUT KETENCİ B 1 85 Kazandı
AYŞE ATALAY B 1 55 Başarısız
AYŞE YILDIRIM B 1 78 Kazandı
AYTEKİN KAYA B 1 75 Kazandı
BAHAR ESRA İNAÇ B 1 80 Kazandı
BAHAR KORK B 1 80 Kazandı
BANU KARAKÖSE B 1 75 Kazandı
BARIŞ NAZLI E 1 85 Kazandı
BARIŞ ÖZCİHAN B 1 80 Kazandı
BARIŞ VARLIK B-A2 1 GRD Girmedi
BETÜL KARA B-A2 3 GRD Girmedi
BURAK AKBAY B 1 98 Kazandı
BURAK YAVUZ B 1 90 Kazandı
BURCU AKTAŞ B 3 85 Kazandı
BURÇİN YAŞAR H 1 90 Kazandı
BÜLENT ALTINÖRS B-A2 1 100 Kazandı
BÜNYAMİN TOSUN B 1 85 Kazandı
BÜŞRA TAŞDEMİR B 1 100 Kazandı
CAFER ARPACI E-D 1 90 Kazandı
CEM YOLCU B 1 75 Kazandı
CEMALETTİN ARSLAN C-E 1 82 Kazandı
CEMİLE BENGİ YORGANC B 1 97 Kazandı
CENGİZ ŞEKER H 1 80 Kazandı
CİHAN ÜNSAL B 1 85 Başarısız
CİHANGİR MERDİVENCİ B-A2 1 100 Kazandı
CİHAT TEKİN B 1 65 Başarısız
COŞKU OZAN KURTULUŞ B 1 60 Başarısız
COŞKUN YARIMAY B-E 1 90 Kazandı
DAVUT AYDIN E 1 55 Başarısız
DEMET GÜLÜNAY B 1 90 Kazandı
EBRU GÜNGÖR B-A2 3 96 Kazandı
ECE YAVUZ B 1 98 Kazandı
EKREM ÇAY A2 1 97 Kazandı
ELİF BÜYÜK B 1 95 Kazandı
ELİF GELİNOVALI B 1 85 Kazandı
ELMAS ÖZCAN B 1 85 Kazandı
EMEL YAMAN B 1 80 Kazandı
EMİNE ATALAY B 1 53 Başarısız
EMİRHAN ÇOBAN B 5 53 5 Hakkı Doldu
EMRAH AYDEMİR B-A2 1 95 Kazandı
EMRE DEMİRKAYA B 1 90 Kazandı
EMRE GÜNEY B 1 95 Kazandı
ENES BOZKURT A2 1 98 Kazandı
ENGİN AYTEKİN B 1 51 Başarısız
ENGİN MIRMIR B 1 98 Kazandı
ERCAN ÇALIŞGAN B 1 89 Kazandı
ERDOĞAN ÇAKIR B 1 80 Kazandı
ERDOĞAN TOPAL B 1 90 Kazandı
EREN SAYĞIN B 1 80 Kazandı
ERHAN KAYA B-E 1 95 Kazandı
ERKAN ACAR B 1 90 Kazandı
ERKAN ÖZCAN B 1 90 Kazandı
ERTUĞRUL KÜÇÜK B-E 1 57 Başarısız
EVRİM SOLAK B 1 80 Kazandı
EYÜP ŞAHİN E 1 77 Kazandı
FAHRETTİN ÜNLÜ E-D 1 95 Kazandı
FARUK DULKADİR E 1 88 Kazandı
FERDİ GÜNDÜZ B 1 80 Kazandı
FERHAT ŞENER B 1 59 Başarısız
GAMZE  GÜNEY B-A2 1 93 Kazandı
GİZEM GOBUK B 1 80 Kazandı
GÖKHAN ALBAYRAK B 1 85 Kazandı
GÖNÜL ÇELEN B 1 80 Kazandı
GÖZDE URUN B 1 95 Kazandı
GÜLİZAR GÜVEN B 1 85 Kazandı
GÜLŞEN DALGIÇ B 1 81 Kazandı
GÜLŞEN TORUN B 1 65 Başarısız
GÜRKAN ÖZTÜRK C-A2 1 98 Kazandı
HABİL ÖZSOY B-A2 1 95 Kazandı
HALİL FEHMİ DAĞ B 1 85 Kazandı
HANİFE CEYLAN B 1 85 Kazandı
HASAN ÇOBAN B 1 90 Kazandı
HASAN ÖZHAN A2 1 100 Kazandı
HIDIR DİLMEN E-D 1 90 Kazandı
HİLAL DEMİREL B 1 80 Kazandı
HÜSNÜ TOSUN B 1 85 Kazandı
İBRAHİM HALİL YILMAZ E-A2 1 90 Kazandı
İRFAN DOĞAN B 1 85 Kazandı
İSMAİL TÜRK E-D 2 87 Kazandı
İSMET ZAFER ADISANOĞ B 1 90 Kazandı
KAAN KOÇ B-A2 1 100 Kazandı
KADİR GENÇLER B-E 1 85 Kazandı
KAMURAN ARLI E-D 1 85 Kazandı
KAMURAN KARAKUŞ B 1 60 Başarısız
KASIM DERECİ B 1 85 Kazandı
KAYA BERBER B 1 98 Kazandı
KUBİLAY DAL E-D 1 80 Kazandı
KUTBETTİN ACAT E 1 70 Kazandı
LATİFE ALTUNTAŞ B 1 85 Kazandı
LEVENT DOĞAN B 1 87 Kazandı
LEVENT TAŞDEMİR B-A2 1 100 Kazandı
LEYLA KAÇMAZ H 1 70 Kazandı
MAHMUT ASKERSEVER H 1 90 Kazandı
MAHMUT EMRE İLKBAHAR B 1 95 Kazandı
MAHMUT ERDAL B 1 80 Kazandı
MEHMET AKSU E-A2 1 95 Kazandı
MEHMET AYOL B 1 95 Kazandı
MEHMET BORA ARICI B-A2 1 93 Kazandı
MEHMET CEM SÖNMEZ B-A2 1 96 Kazandı
MEHMET DAL C-D 2 GRD Girmedi
MEHMET ÖZDEMİR B-A2 1 98 Kazandı
MEHMET SALİH İLHAN B-A2 1 93 Kazandı
MEHMET TOPKAÇ B-A2 3 97 Kazandı
MERAL TEKİN B 1 85 Kazandı
MERLİN ÜZAY B 1 84 Kazandı
MERVE ŞENTÜRK B 1 95 Kazandı
METİN AYDIN B 1 85 Kazandı
METİN DEMİRCİ B 1 100 Kazandı
METİN KARAMUSTAFA B-A2 1 97 Kazandı
METİN POLAT B 1 90 Kazandı
MEVLÜT SELÇUK B 1 80 Kazandı
MİNE BAŞER B 1 81 Kazandı
MUALLA BİLGİN B 5 61 5 Hakkı Doldu
MUHAMMET ÇARKCI B 1 90 Kazandı
MUKİYİT YILMAZ B 1 95 Kazandı
MURAT ATAMTÜRK B-A2 1 100 Kazandı
MURAT CANDEMİR C-A2 1 GRD Girmedi
MURAT KARABIYIK B 1 100 Kazandı
MURAT ÖZCAN B-E 1 82 Kazandı
MURAT TERKAN E-D 1 90 Kazandı
MURAT ÜSTÜN B 1 90 Kazandı
MURAT YALÇIN B 1 85 Kazandı
MUSTAFA ALIN B-D 1 80 Kazandı
MUSTAFA ÇALIŞKAN B 1 90 Kazandı
MUSTAFA DİKEÇ B 1 78 Kazandı
MUSTAFA KARAHASAN B 1 84 Kazandı
MUSTAFA TEKİN B 1 90 Kazandı
MUSTAFA YAMAN E-D 1 85 Kazandı
MUSTAFA YILDIZ B-A2 1 95 Kazandı
MUTLU MAYLI B 1 90 Kazandı
MÜMÜNE KOÇAK B 1 78 Kazandı
MÜRVET ÖZGÜR B-A2 1 91 Kazandı
NECİBE ŞEN B 1 0 Girmedi
NEDİME YAŞAR H 1 90 Kazandı
NEJDET KÖMÜRCÜ E-D 3 83 Kazandı
NESRİN KAPAZAN B 1 80 Kazandı
NESRİN UZUNLAR B 1 58 Başarısız
NESRİN ÜZAY B 1 95 Kazandı
NİHAN ANAR B 1 90 Kazandı
NİLAY ARIKAN B 1 95 Kazandı
NİLGÜN KARAKÖSE B 1 55 Başarısız
NURDAN MERCAN B 1 85 Kazandı
NURGÜL GAYIR B 1 84 Kazandı
NURİ ÖZULUCAN B-A2 1 97 Kazandı
OĞUZHAN MOĞUL B-A2 1 100 Kazandı
ONUR BİLEN LAÇIN B 1 95 Kazandı
ONUR GÜNER B 1 82 Kazandı
ORHAN TAŞ C-E 1 92 Kazandı
OSMAN GENÇ B 1 100 Kazandı
OSMAN KARACA B 1 60 Başarısız
ÖMER AKBULUT D 1 85 Kazandı
ÖMER KAYA B-A2 1 97 Kazandı
ÖMER TALİ B 1 90 Kazandı
ÖMER YALÇINKAYA B-A2 1 96 Kazandı
ÖZCAN SİMEN B-A2 1 91 Kazandı
ÖZCAN SÖNMEZ B 1 72 Kazandı
ÖZGÜR BAĞLAMA B-A2 1 95 Kazandı
ÖZGÜR KAHRAMAN E-D 1 90 Kazandı
ÖZGÜR TÜTÜNCÜ B 1 65 Başarısız
ÖZKAN ÖZÇELİK E-D 1 GRD Girmedi
ÖZNUR ÜNLÜ B 1 95 Kazandı
ÖZNUR YILMAZ B 1 90 Kazandı
PEKER DAĞARCIKOĞLU B-A2 1 96 Kazandı
PERİHAN ÇETİN B 1 85 Kazandı
PERİHAN DÜZGÜN B 3 90 Kazandı
PERVİN ASLAN B 1 60 Başarısız
PINAR KORK B 1 80 Kazandı
RAMAZAN SİPAHİ E-D 1 95 Kazandı
RAMİL MUSTAFAYEV B 1 90 Kazandı
RECEP KARTAL B-D 1 90 Kazandı
REGAİB TURHAN TOPRAK B-A2 1 100 Kazandı
REMZİ ECEVİT E-A2 1 95 Kazandı
REMZİ SERDAR ÇATAR B-A2 1 100 Kazandı
RESUL ŞAHİN B-E 1 82 Kazandı
REYHAN ÇERMAN B 1 90 Kazandı
RIDVAN VATANSEVER B-A2 1 93 Kazandı
RIDVAN YILMAZ B 1 98 Kazandı
RÜYANUR GEZEN B 1 95 Kazandı
SABAHATTİN KURİŞ E 1 82 Kazandı
SABAHATTİN SOVUKSU D 1 90 Kazandı
SADET GÜN B 5 55 5 Hakkı Doldu
SALİH SAMİ ACAR B-A2 1 98 Kazandı
SAVAŞ TAZEGÜL B 1 86 Kazandı
SEDA ABAY B 1 78 Kazandı
SEDAT EŞGİ B 1 90 Kazandı
SEDAT ÖZPOLAT B 1 100 Kazandı
SEDAT SIVACI E-D 2 90 Kazandı
SELÇUK ÇELİK B 1 90 Kazandı
SELÇUK ÖLÇER E-D 1 90 Kazandı
SELÇUK ÖZDEMİRLER B-A2 1 100 Kazandı
SELİM BAŞKAN C-E 1 85 Kazandı
SELİM EMRE  ACAR B-A2 1 95 Kazandı
SEMİH ERGÜN B 1 85 Kazandı
SERDAR KÖPÜRÜR B 1 90 Kazandı
SERDAR MADEN B 1 98 Kazandı
SERDAR ŞÜKRÜ KAYA E 1 55 Başarısız
SERHAN ÖZCAN B 1 60 Başarısız
SERHAN SEYREK E-D 1 90 Kazandı
SERKAN AKYÜZ B 1 95 Kazandı
SERKAN ŞENTÜRK B 1 90 Kazandı
SEYDOŞ ABAK B-A2 1 98 Kazandı
SİBEL MUMCU B 1 59 Başarısız
SÖNMEZ ÇİÇEK B-A2 1 90 Kazandı
SULTAN ÖZTOPRAK B 1 78 Kazandı
SÜLEYMAN ÇOBAN E-D 1 GRD Girmedi
SÜLEYMAN KOCAMAZ B 1 90 Kazandı
SÜREYYA ATİLLA ARGAT E-D 1 87 Kazandı
ŞAHABETTİN ÖZAYDIN B-A2 1 95 Kazandı
ŞAHİN ERCİYAS B-A2 1 95 Kazandı
ŞULE KENTEZ B 1 76 Kazandı
TARIK AKKOYUNLU B 1 80 Kazandı
TARKAN ARAS B 1 85 Kazandı
TAYFUN TEKKAYA C-E 1 85 Kazandı
TEKİN YAŞAR B 1 100 Kazandı
TOGHAN ÖZDOĞANLAR B 1 80 Kazandı
TUBA DOĞAN B 1 75 Kazandı
TUNCAY SÖNMEZ C-D 1 90 Kazandı
UĞUR KAYA B 3 85 Kazandı
UĞUR ÜRÜNLÜ B 1 98 Kazandı
ULVİYE NERGİS KALLİ B 1 80 Kazandı
UMUT KEKEZOĞLU B 1 90 Kazandı
UTKU DİNLER B 1 85 Kazandı
VEYSEL BAY B 1 81 Kazandı
VEYSEL ORAL E 3 85 Kazandı
VOLKAN AKINCI E-D 1 85 Kazandı
VOLKAN ARDANIÇ B 1 90 Kazandı
VOLKAN YILDIZ B 1 90 Kazandı
YAHYA KEMAL ATMACA B 1 85 Kazandı
YAKUP ERKAN B-A2 3 96 Kazandı
YAKUP ÖZTÜRK A2 1 82 Kazandı
YASEMİN KILIÇ B 1 95 Kazandı
YASEMİN YILMAZ B 1 95 Kazandı
YAVUZ BAYIR B-A2 1 95 Kazandı
YILDIZ YORULDU B 5 60 5 Hakkı Doldu
YILMAZ AKYOL B-A2 1 100 Kazandı
YUSUF ÖZDEMİR D 1 87 Kazandı
YUSUF TÜRKCAN B 1 95 Kazandı
YÜCEL ŞAHİN B 1 90 Kazandı
ZEKİ GÜNŞEN B 1 81 Kazandı


Begen
Aydın Sarı Sürücü Kursu Şirinevler Meydanı Toyak İş Merkezi Giriş Kat No:49 Şirinevler - Bahçelievler İSTANBUL
Telefonlar
( 0212 ) 503 25 25 - ( 0212 ) 551 04 44
Android app on Google play

Online Uçak Bileti Web Sitemize Ait Android Uygulamaları

Avable on the appstore
Sürücü Kursu