29 Temmuz Direksiyon Sınav Sonuçları

Adı Soyadı

Ehliyet Sınıfı

Hakkı

Direksiyon

Durumu

ABBAS AKÇAY B-E 1 85 Kazandı
ABDULLAH GÜLENER B-A2 1 96 Kazandı
ABDULLETİF ATASEVEN B 1 90 Kazandı
ABDULVAHAP BARAN B-A2 1 95 Kazandı
ADEM ERTÜRK B 1 95 Kazandı
ADNAN APAYDIN B-A2 1 91 Kazandı
AHMET BAHADIR E-A2 1 93 Kazandı
AHMET MURATHAN B 1 85 Kazandı
AHU BİNGÖL B 1 55 Başarısız
ALİ OSMAN ÖZTÜRK E 1 78 Kazandı
ALİ SUNAR B-A2 1 90 Kazandı
ALİ TURUNÇ B-A2 1 90 Kazandı
ALİ ZÜLFİKAR YAVUZ B 1 87 Kazandı
ALİCAN AKASLAN B 1 73 Kazandı
ALPER KARATAŞ B 3 52 Başarısız
ALPKANAT YILDAN B-A2 1 93 Kazandı
AYDAN YILMAZ B 1 75 Kazandı
AYDIN SARI B-E 1 75 Kazandı
AYSEL AYDEMİR B-A2 1 86 Kazandı
AYSUN AYAZ B-A2 1 89 Kazandı
AYŞE DENİZ  CANGÖZ B 3 80 Kazandı
AYŞE KARAKÖSE B 1 70 Kazandı
AYŞEGÜL GEDİKLİ B 1 75 Kazandı
AYTAÇ TOPDEMİR B-A2 1 95 Kazandı
AYTEKİN BEKTAŞ B-A2 1 91 Kazandı
BAHADIR KÖK B 1 80 Kazandı
BAHATTİN DENLİ B 1 85 Kazandı
BANU YILMAZ B 1 50 Başarısız
BARIŞ KAPLAN B 1 80 Kazandı
BATTAL ARI B 1 55 Başarısız
BAYRAM ERKAN ÇANKAYA B-A2 1 90 Kazandı
BEKİR KALKMAZ E 1 60 Başarısız
BETÜL ÇOŞKUN B 1 70 Kazandı
BETÜL KARA B-A2 1 Girmedi Girmedi
BEYZAH ALABAY B 1 85 Kazandı
BİRCAN KÜÇÜKDOĞAN B 1 90 Kazandı
BUĞRA ABAY B-A2 1 89 Kazandı
BURAK ZİNDEREN B 1 85 Kazandı
BURCU AKTAŞ B 1 55 Başarısız
BÜLENT GEMCİOĞLU H 1 80 Kazandı
CANAN TÜRKSEVER B 1 55 Başarısız
CANER BALCI B 1 90 Kazandı
CEMAL KORKMAZ E 1 53 Başarısız
CENGİZ AHMET KARADEN B-E 1 75 Kazandı
CİHAN BOZKURT B-A2 1 90 Kazandı
CİHAN CAN BAŞARIR B 1 97 Kazandı
CİHAN DAĞDELEN B 1 85 Kazandı
CİHAN DEMİRTAŞ B 1 80 Kazandı
CİHAN MUTLU B-A2 1 90 Kazandı
COŞKUN TÖRENSOY B-A2 1 93 Kazandı
CUMA CAN B 1 80 Kazandı
CÜNEYT YILDIRIM B-A2 1 90 Kazandı
ÇETİN SOLMAZ A2 1 91 Kazandı
DİDEM GÖKTEPE B 1 85 Kazandı
DURSUNE CİNAN B 1 70 Kazandı
EBRU GÜNGÖR B-A2 1 Girmedi Girmedi
EGEMEN AYDIN B-A2 1 91 Kazandı
ELİF YILMAZER B 1 Girmedi Girmedi
EMİNE ARSLAN B 1 90 Kazandı
EMİNE DURSUN B 1 85 Kazandı
EMİRHAN ÇOBAN B

3

Girmedi Girmedi
EMRAH AKDEMİR B 1 80 Kazandı
EMRE ÇİÇEK B 1 80 Kazandı
EMRE KAYA B 1 95 Kazandı
EMRE MURAT ÇAKIR B-A2 1 91 Kazandı
EMRE TÜYSÜZ B-A2 1 86 Kazandı
ENVER SEYİTOĞLU A2 1 92 Kazandı
ERBİL KARA B-A2 1 89 Kazandı
ERDAL AYAN E 1 53 Başarısız
ERHAN İPEK B 1 90 Kazandı
ERHAN KAPLAN B 1 90 Kazandı
ERKAN TATLIDİL B-A2 1 91 Kazandı
EROL BÜYÜKARSLAN A2 1 89 Kazandı
ERSİN DİLEK B-A2 1 86 Kazandı
ERSİN KARA B-A2 1 93 Kazandı
ERTAN AYDEMİR B-A2 1 95 Kazandı
ETHEM YILDIZ B 1 90 Kazandı
EYLEM COŞKUN B 1 75 Kazandı
EYÜP SEVİNÇ B-E 1 85 Kazandı
FARUK ORTAÇ B-A2 1 91 Kazandı
FATİH ALICIOĞLU B 1 Girmedi Girmedi
FATİH DEĞİRMENCİ B 1 90 Kazandı
FATİH MEHMET TURAŞ B 1 85 Kazandı
FATİH SÜNNETÇİ B-A2 1 93 Kazandı
FATİH TEMİZER B-A2 1 93 Kazandı
FATİH YILMAZ B-A2 1 90 Kazandı
FATMA GÜL B 1 78 Kazandı
FERDİ UÇGUN B-A2 1 90 Kazandı
FETHİ DOĞAN B-E 1 90 Kazandı
FİLİZ TURUNÇ B-A2 1 82 Kazandı
FUAT GÜRGER B 1 80 Kazandı
FULYA ÖDEMİŞ B

3

Girmedi Girmedi
GİZEM BUSE FİLİZ B 1 85 Kazandı
GİZEM KUMRAL B 1 90 Kazandı
GÖKHAN DÖNMEZ B 1 50 Başarısız
GÖKHAN YÜNCÜ H 1 85 Kazandı
GÜLÇİN KARAKAYA B 1 80 Kazandı
HACER AYSÖNDÜ B 1 78 Kazandı
HAKAN BAŞ B 1 75 Kazandı
HAKAN GEBENDİRİSLİ B 1 85 Kazandı
HAKAN GÜLTEKİN E 1 80 Kazandı
HALE GÖKHAN B 1 85 Kazandı
HARUN ERDÖNMEZ B 1 80 Kazandı
HARUN KAYA B 1 95 Kazandı
HASAN AMBAR C-E 1 78 Kazandı
HASAN AYAN B 1 75 Kazandı
HASAN CELİL EMİR B 1 90 Kazandı
HASAN DEMİRKAN B-A2 1 92 Kazandı
HAVVA KURT B 1 55 Başarısız
HÜSEYİN ANIL TAŞ B-A2 1 90 Kazandı
HÜSEYİN GÜLERCAN B-A2 1 90 Kazandı
HÜSEYİN PARLA B 1 93 Kazandı
İBRAHİM EMRE BAYRAM B 1 70 Kazandı
İBRAHİM ERAKMAN B-A2 1 95 Kazandı
İBRAHİM HAKKI  SALİM B-A2 1 96 Kazandı
İBRAHİM HATİPOĞLU E-D 1 90 Kazandı
İLHAN MÜJDECİ B-A2 1 100 Kazandı
İLKER  SAYAR B 1 94 Kazandı
İLYAS AKYÜZ E 1 75 Kazandı
İSMAİL BOŞCU B-E 1 80 Kazandı
İZZEDDİN GÜMÜŞÇÜ B-A2 1 90 Kazandı
İZZET MECİDİYE B 1 49 Başarısız
KAAN ASLANSOY B-A2 1 96 Kazandı
KADİR BAŞTAŞ E 1 75 Kazandı
KADİR ÇATALKAYA B 1 88 Kazandı
KALENDER DAL E 1 80 Kazandı
KAMBER YILDIRIM B 1 53 Başarısız
KAYA ALİ SÖNMEZ B-A2 1 91 Kazandı
KEMAL OLÇA B 1 90 Kazandı
KEREM ERDEM B 1 90 Kazandı
KEREM SEFA YAPICI B 1 87 Kazandı
KERİM ACAR B

3

85 Kazandı
LEVENT HOŞGÖR B-A2 1 Girmedi Girmedi
MAHMUT ŞAHİNTÜRK E-D 1 95 Kazandı
MAMMAD SHAHSADAYEV B 1 90 Kazandı
MEHMET ALİ CANBAZ B-A2 1 90 Kazandı
MEHMET AYHAN B 1 80 Kazandı
MEHMET ÇİÇEK B-A2 1 89 Kazandı
MEHMET FAHRİ CİNDOĞL B-A2 1 Girmedi Girmedi
MEHMET TOPKAÇ B-A2 1 Girmedi Girmedi
MEHRİBAN ÇERKEZ B 1 80 Kazandı
MELEK ÖZER H 1 75 Kazandı
MERAL KESKİN B-A2 1 Girmedi Girmedi
METEHAN ERGİN B 1 90 Kazandı
MUALLA BİLGİN B 3 Girmedi Girmedi
MUAZZEZ ARDA B 1 85 Kazandı
MUHAMMET ALİ ÇANKAYA B 1 90 Kazandı
MUHAMMET ALİ KESKEND B 1 80 Kazandı
MUHAMMET KAHVECİ E-A2 1 93 Kazandı
MURAT BULUT B-A2 1 93 Kazandı
MURAT ÇAĞLAYAN B 1 75 Kazandı
MURAT DURGUT B 1 83 Kazandı
MURAT YALÇINKAYA B 1 85 Kazandı
MURAT YILMAZ B-E 5 53 5 Hakkı Doldu
MURATCAN ARABACI B 1 80 Kazandı
MUSTAFA BULUT B 3 75 Kazandı
MUSTAFA DEMİRÖRS B 1 80 Kazandı
MUSTAFA KIRMIZIOĞLU B-A2 1 90 Kazandı
MUSTAFA ÖZPUNAR B 3 Girmedi Girmedi
MUSTAFA SAİTOĞLU B 1 75 Kazandı
MUSTAFA TANRIVERDİ E-A2 1 90 Kazandı
MUSTAFA TOPRAK B 3 89 Kazandı
MUSTAFA TUZLU A2 1 92 Kazandı
MUSTAFA YAMAN B-E 1 75 Kazandı
NADİR KELLECİ B 1 80 Kazandı
NAHİDE DEMİRCİ B 1 85 Kazandı
NAİL ASLLANI B-A2 1 89 Kazandı
NECAT GÜLER B 1 75 Kazandı
NEJDET KÖMÜRCÜ E-D 1 Girmedi Girmedi
NEVZAT YILDIZ B 1 85 Kazandı
NİHAL GÜLTEKİN B 1 80 Kazandı
NİHAT KURT B-A2 1 Girmedi Girmedi
NİLÜFER TÜLBENTÇİ B 1 80 Kazandı
NURHAN DURAK B 1 85 Kazandı
OKAN AYDIN B 1 92 Kazandı
OLCAY GÜZELİL B-A2 1 Girmedi Girmedi
ONUR YEM B-A2 1 93 Kazandı
OSMAN KEMAL GENÇ B-A2 1 90 Kazandı
OSMAN YURTTAŞ B 1 55 Başarısız
ÖMER AKIN B-A2 1 94 Kazandı
ÖMER ÇELİK E-D 1 90 Kazandı
ÖNER TOPAÇ B 1 Girmedi Girmedi
ÖZCAN TOPÇU H 1 80 Kazandı
ÖZLEM AYDIN B 1 75 Kazandı
ÖZLEM KARAKAYA B 1 80 Kazandı
ÖZLEM YILDIZ B 1 90 Kazandı
PERİHAN DÜZGÜN B 1 56 Başarısız
PINAR KUZU B 1 53 Başarısız
RASİM GÜMÜŞEL B 1 90 Kazandı
RECEP DİNÇKAN B-E 1 85 Kazandı
REFİK GÜNTEKİN C-A2 1 91 Kazandı
REMZİ TOPÇUOĞLU B 1 80 Kazandı
RİDVAN MEMİ B-A2 1 Girmedi Girmedi
RIZA ÖMER YAVUZ B 1 80 Kazandı
SABİHA ŞERBETÇİ B 1 80 Kazandı
SADET GÜN B

3

Girmedi Girmedi
SAFA ELAGÖZ B 1 95 Kazandı
SAFİYE SCHRAPE B 1 50 Başarısız
SALİH BÖLÜKOĞLU B-E 1 85 Kazandı
SALİH YILMAZ B 1 85 Kazandı
SANİYE DULKADİR B 1 80 Kazandı
SATILMIŞ CİNKAVUK B 1 90 Kazandı
SEHER ERİM B 1 50 Başarısız
SELÇUK ÖLÇER B-E 1 80 Kazandı
SELÇUK ÖZDEMİR B 1 80 Kazandı
SELİM MAYİR B 1 80 Kazandı
SELİN SESİGÜR B 1 80 Kazandı
SERAP ÖZSAVAŞ B-A2 1 90 Kazandı
SERCAN SAĞLAM B 1 90 Kazandı
SERDAR KÖMÜŞ B-A2 1 90 Kazandı
SERDAR UZUN B-A2 1 90 Kazandı
SERKAN ESER B 1 85 Kazandı
SERMİN AYGÜN B 1 85 Kazandı
SEVDİ ATAKULU E-A2 1 90 Kazandı
SEVİL HANDE GÖKHAN B 1 80 Kazandı
SEVİL YAZAR B 1 78 Kazandı
SİNAN TUNBUL B-A2 1 95 Kazandı
SUAT BORALI B-A2 1 89 Kazandı
ŞENOL ŞEKER E-A2 1 86 Kazandı
ŞERİF AKBABA B 1 75 Kazandı
ŞEYMA SÜMER B 1 80 Kazandı
ŞUAYİP  AYRI B

3

85 Kazandı
ŞÜKRİYE ŞAMLI B 1 75 Kazandı
TAMER GÜRSU B-A2 1 89 Kazandı
TARIK KARABAY B 1 86 Kazandı
TOLGA ARSLANTÜRK B-E 1 90 Kazandı
TOLGA PELEN B 1 85 Kazandı
TOLGA SONGUR B 1 90 Kazandı
TOLGA TOLGAY B-A2 1 89 Kazandı
TONGUÇ İBRAHİM  SEZE B 1 80 Kazandı
TUBA İSLAM B-A2 1 87 Kazandı
TURAN AYSÖNDÜ B 1 55 Başarısız
TURCEL YILDIZ A2 1 89 Kazandı
UFUK BAHADIR BAYRAM B 1 90 Kazandı
UĞUR KAYA B 1 Girmedi Girmedi
UĞUR ŞAHİN B 1 50 Başarısız
UMUT AKÇOR B 1 80 Kazandı
ÜLKÜ GÜRBÜZ B 1 83 Kazandı
VALAT ULAŞ ARKADAŞ B 1 80 Kazandı
VEHBİ ARSLAN B 1 75 Kazandı
VEYSEL ORAL E 1 53 Başarısız
VOLKAN EROL B-A2 1 94 Kazandı
YAKUP ERKAN B-A2 1 55 Başarısız
YAKUT KÜLÇE B-A2 1 83 Kazandı
YALÇIN KAYA B 1 80 Kazandı
YARKIN ILICALI B 1 80 Kazandı
YASEMİN DAĞCI B 1 Girmedi Girmedi
YASEMİN SESİGÜR B 1 85 Kazandı
YAVUZ KALMAOĞLU B-D 1 95 Kazandı
YEŞİM AY B 1 80 Kazandı
YILDIZ YORULDU B

3

Girmedi Girmedi
YILMAZ PADO B-A2 1 92 Kazandı
YILMAZ SAKARKAYA B 1 95 Kazandı
YUNUS KURİŞ E 1 90 Kazandı
YUSUF ÖZBEK B-A2 1 88 Kazandı
YÜKSEL KOÇER B-E 1 85 Kazandı
YÜKSEL YİĞİT B 1 58 Başarısız
ZEHRA ZORLU B 1 50 Başarısız
ZEKERİYA AYDOĞAN B 1 85 Kazandı
Ehliyet Kayıt işlemleri

Hizmetlerimiz

B Sınıfı Otomatik vites ehliyet
B sınıfı Ehliyet
C Sınıfı ehliyet
D sınıfı Ehliyet
CE Sınıfı  ehliyet A Sınıfı  ehliyet

A1 Sınıfı  ehliyet

A2 Sınıfı  ehliyet

Ehliyet Kayıt işlemleri

Ehliyet Ders Videoları

Trafik Dersleri

Ehliyet Online Kayıt

Ehliyet Sınav Soruları

Ehliyet Almak için gerekli evraklar

Emniyet Ehliyet Randevu

Ehliyet Fiyatları

Ehliyet Ders Saatleri

Menu Anasayfa