5 Ağustos Direksiyon Sınav Sonuçları,Direksiyon Sınav Sonucu

Adı Soyadı Eh_Sınıfı Hak

Direksiyon

Durum
AYHAN KIRBAŞ E-D 1 83 Kazandı
KADİR SÜSLÜ E-D 1 80 Kazandı
TURGAY GÜLER E-D 1 80 Kazandı
ZİYA SEVİMLİ E-D 1 98 Kazandı
YUSUF KARA C-E 1 88 Kazandı
HÜSEYİN UĞURLU C-D 1 90 Kazandı
ŞERİF ÇETİN E-D 1 80 Kazandı
ALİ İHSAN KİZİR C-D 1 75 Kazandı
MUSTAFA İPEK E-D 1 80 Kazandı
HÜSEYİN NAZİF ÖZATAY E-D 1 88 Kazandı
ŞABAN DENİZ E-D 1 80 Kazandı
SELÇUK SÖNMEZ E-D 1 87 Kazandı
SEZGİN ÖZGÖK E-D 1 98 Kazandı
MEHMET DAL C-D 1 GRD Girmedi
HALİL KİZİR C-D 1 75 Kazandı
MUSTAFA ÖKSÜZ E-D 1 75 Kazandı
İSMAİL TÜRK E-D 1 50 Başarısız
SEDAT SIVACI E-D 1 GRD Girmedi
ERDOĞAN KAYIKOĞLU E-D 1 83 Kazandı
MUSTAFA YUŞAN E-D 1 80 Kazandı
İDRİS ALBAYRAK C-E 1 88 Kazandı
METİN AYDIN E-D 1 100 Kazandı
ALİ ŞÜKRÜ TAHMAZ E-D 1 75 Kazandı
ERCAN ÇAVUŞOĞLU E-D 1 80 Kazandı
HIZIR MARANGOZ E-D 1 88 Kazandı
MUSTAFA TEKİN E-D 1 85 Kazandı
BANU YILMAZ B 2 73 Kazandı
ÖNER TOPAÇ B 2 70 Kazandı
SEHER ERİM B 2 80 Kazandı
VEYSEL ORAL E 2 GRD Girmedi
TURAN AYSÖNDÜ B 2 85 Kazandı
MEHMET FAHRİ CİNDOĞLU B-A2 2 80 Kazandı
CEMAL KORKMAZ E 2 75 Kazandı
CANAN TÜRKSEVER B 2 70 Kazandı
YAKUP ERKAN B-A2 2 GRD Girmedi
EBRU GÜNGÖR B-A2 2 GRD Girmedi
BETÜL KARA B-A2 2 GRD Girmedi
FATİH ALICIOĞLU B 2 90 Kazandı
MEHMET TOPKAÇ B-A2 2 GRD Girmedi
BATTAL ARI B 2 70 Kazandı
NİHAT KURT B-A2 2 80 Kazandı
ERDAL AYAN E 2 73 Kazandı
BEKİR KALKMAZ E 2 95 Kazandı
OSMAN YURTTAŞ B 2 90 Kazandı
HAVVA KURT B 2 70 Kazandı
GÖKHAN DÖNMEZ B 2 85 Kazandı
UĞUR ŞAHİN B 2 80 Kazandı
BURCU AKTAŞ B 2 GRD Girmedi
ELİF YILMAZER B 2 75 Kazandı
YASEMİN DAĞCI B 2 75 Kazandı
AHU BİNGÖL B 2 GRD Girmedi
YÜKSEL YİĞİT B 2 76 Kazandı
İZZET MECİDİYE B 2 70 Kazandı
PINAR KUZU B 2 70 Kazandı
SAFİYE SCHRAPE B 2 75 Kazandı
KAMBER YILDIRIM B 2 80 Kazandı
ZEHRA ZORLU B 2 75 Kazandı
PERİHAN DÜZGÜN B 2 GRD Girmedi
MERAL KESKİN B-A2 2 75 Kazandı
LEVENT HOŞGÖR B-A2 2 85 Kazandı
UĞUR KAYA B 2 55 Başarısız
OLCAY GÜZELİL B-A2 2 85 Kazandı
RİDVAN MEMİ B-A2 2 80 Kazandı
NEJDET KÖMÜRCÜ E-D 2 GRD Girmedi
FULYA ÖDEMİŞ B 4 75 Kazandı
MUSTAFA ÖZPUNAR B 4 70 Kazandı
MUALLA BİLGİN B 4 GRD Girmedi
YILDIZ YORULDU B 4 GRD Girmedi
SADET GÜN B 4 GRD Girmedi
EMİRHAN ÇOBAN B 4 GRD Girmedi
ALPER KARATAŞ B 4 80 Kazandı
MERT ÖZCAN B 5 80 Kazandı


 

Ehliyet Kayıt işlemleri

Hizmetlerimiz

B Sınıfı Otomatik vites ehliyet
B sınıfı Ehliyet
C Sınıfı ehliyet
D sınıfı Ehliyet
CE Sınıfı  ehliyet A Sınıfı  ehliyet

A1 Sınıfı  ehliyet

A2 Sınıfı  ehliyet

Ehliyet Kayıt işlemleri

Ehliyet Ders Videoları

Trafik Dersleri

Ehliyet Online Kayıt

Ehliyet Sınav Soruları

Ehliyet Almak için gerekli evraklar

Emniyet Ehliyet Randevu

Ehliyet Fiyatları

Ehliyet Ders Saatleri

Menu Anasayfa